[SA]Thor Administrator

• Member since Mar 8th 2019
Last Activity

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [VIP]Gendry -

am facut acum cateva zile un post pe forum la indrumarea halperilor cu o anumita problema, acea problema fiind una legata de mail-ul contului meu principal [VIP]Gendry, cand am facut contul din neatentie cand am pus "@" am apasat si tasta " 1 " fara sa realizez si l-am facut asa. La postul respectiv un individ " just2fun " , a raspuns, s-a dat drept admin, cerand mail-ul gresit si cel ce ar fi trebuit sa fie defapt, eu am scris dupa care el a facut pentru mail-ul gresit, inexistent pana in momentul respectiv, un mail legit " gabriela.palcu1@gmail.com " , asa putand sa schimbe mail si ulterior parola contului meu . intr-un cuvant a fost furat. Pot dovedi in proportie de 100% ca am fost detinatorul de drept al contului respectiv, si stiind cu maxima precizie tot ce se afla pe cont . Contul respectiv a fost conectat doar pe calculatorul meu, la fel se poate verifica, pana in dimineata asta, momentul cand s-a intamplat totul. am aflat prin intermediul forumului ca individul " just2fun " este defapt un sarlatan, facand un post fara nici un fel de dovada sau scrupule, ca reclamand un Helper dupa server, precizandu-si numele din joc : " Bilzerian " .....va rog din tot sufletul sa faceti ceva, am investit peste 4000 de minute in joc, bani de altfel...si in plus voiam sa ajung si Helper pe server la un moment dat, fiindca ador serverul in intregimea lui si mai ales imi place sa si ajut noii jucatori, care de altfel ii ajutam oricum cu diverse sume modeste de bani, cat pentru inceput, sau mici favoruri.....va rog din suflet sa rezolvati ...

• Pharanormal123 -

salut, am o problema cu clientul se tot inchide si nu apuc sa intru pe joc, dica nici nu intru in joc si deja imi iau crash. ma poti ajuta cumva?

• denis98 -

Am luat ban ,am facut cerere de unban si degeaba , Zinger a zis ca banul ramane , l-am intrebat si a zis ca e pentru negot intre servere , si eu nu am facut nici un negot intre servere . Poate ma poti ajuta tu . Mersi

• denis98 -

Am luat ban ,am facut cerere de unban si degeaba , Zinger a zis ca banul ramane , l-am intrebat si a zis ca e pentru negot intre servere , si eu nu am facut nici un negot intre servere . Poate ma poti ajuta tu . Mersi