Ce se intampla..

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ce se intampla..

Salut, nu vreau sa ma lungesc prea tare asa ca o sa intru direct in paine cum s ar spune.
      Nu stiu ce s a intamplat cu serverul, intr adevar, nu e deschis de mult timp, dar totusi, playerii lipsesc iar cei care au ramas ba incearca sa faca negot cu alte servere sau se lasa pur si simplu.
      Pe server sunt foarte multe probleme, minore, dar sunt de care nu prea se ocupa nimeni( sa mi fie cu iertare, inteleg ca poate lucrati la ele, dar mai bine mai asteptati putin si dupa ii faceati deschiderea).
      Vreau doar sa spun ca ar fi mai ok daca s ar implica putintel mai mult cei din conducere, pentru ca oricat de multi H ati baga nu va schimba nimic, parerea mea..

V am salutat si sper sa nu fi jignit pe nimeni cu ceea ce am spus !
      Bafta.
    • Coaie, e serverul lui Keny.
      Bugurile, o sa ramana tot timpul pe server. Niciodata nu o sa se ocupe de el, o sa vrea doar bani, niciodata nu o sa il intereseze.
      Playerii, pe site poate sa scrie ca's 5000 de playerii, dar doar 300 reali, poate nici aia.
      Eu am jucat pe ETH, dupa nu stiu cat timp, s-o lasat si de ala.
      Pe serverul 1, l-a dat afara pe Hermes, prietenul lui din viata reala, l-a dat afara de pe server, keny fiind tehnician, care nu s-o ocupat niciodata de buguri.
      El mereu baga pachete, peste pachete, reduceri de 75%, doar ca sa faca bani.
      Eu zic sa-mi citesti asta cat mai repede, deoarece o sa-mi dea ban dupa ce o sa vada mesajul.