Cerere grad Helper

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Cerere grad Helper

• Nickname: MrSq

• Nivel): 117

• Minute jucate : 1.4 k doar pe caracterul main, dacă adunăm toate minutele ajung undeva la 3.5k
      • Cateva detalii personale : Mă numesc Marius, și am 17 ani, sunt o din Galați și joc Metin de la vârsta de 11 ani
      • De ce te-am alege pe tine? Eu consider că aș fi un Helper bun findcă îmi place să ajut pe fiecare cu puținul meu, și primesc multe mesaje cu întrebări legate de server pe care le ofer un răspuns cu mare plăcere.

• Ce te motiveaza de fapt sa aplici si de ce vrei sa faci parte din echipa noastra?: Doresc să fac parte din echipa de Helperi pe ROM2 findcă cum am făcut nivelul maxim primeam minim 3 pm la 3-4 minute cu intrebări, petrec în jur de 8-10 ore online,

• Care crezi ca este munca unui H?: Să ajut pe fiecare cu ce pot, să răspund la absolut toate mesajele primite de jucători, să petrec câteva ore alături de jucători.

• Care crezi tu ca sunt caracteristicile unui bun Helper?: Să știe serverul pe putin 75%, să fie Calm, să aibă răbdare că unii nu înteleg de la prima explicație, să nu folosești un vocabular vulgar, și să fii cinstit cu oricine.

• De ce vrei sa fii H?: Pentru că imi place să ajut pe fiecare care are nevoie de ajutor.

• Discord: Celo aka Marius %0673

• Pentru ce grad doresti sa aplici (Helper/Designer) sau ambele : Helper
      Zâmbește, Marius te urmărește :P <3