Cerere Helper - kzh

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Cerere Helper - kzh

• Nickname: kzhTANK
      • Nivel): 93 (farmam momentan)
      • Minute jucate (screenshot): prnt.sc/or1fr1 ( pe contul meu principal) / prnt.sc/or1fz9 ( pe contul de lvl 1 care am stat map1 si am ajutat playerii cat aveam la schimba itemele :D )
      • Cateva detalii personale :Ma numesc Stefan, am 16 ani si joc metin de aproximativ 7 ani. In timpul liber imi place sa ma plimb cu bicicleta, sa stau cu familia si sa practic sportul meu preferat : Boxul. Consider ca sunt un om cu o gandire matura, cu un caracter frumos si care din fire ajuta pe ceilalti.
      • De ce te-am alege pe tine?: Stiu foarte multe despre server (aproape toate) si sunt o fire foarte sociabila. Petrec foarte mult timp pe metin si chiar daca nu sunt helper, ajut toti playerii de pe chat momentan si indiferent de cat as farma nu ar fi PM deschis la care sa nu stiu sa raspund sau sa il ignor complet. Am avut staff si pe alte servere (nu fantoma, servere mari 1000+ playeri on, dau si dovada daca este necesar) si cam stiu cu ce se *mananca* treaba de helper si in general sunt dispus sa imi dedic timpul acestui joc peste 5 ore pe zi.
      • Ce te motiveaza de fapt sa aplici si de ce vrei sa faci parte din echipa noastra?: Deoarece imi place sa lucrez in echipa, stiu sa respect alti oameni, si acest lucru ma va motiva sa dedic mult mai mult timp pe acest server si sa ajut mult mai multi playeri.
      • Care crezi ca este munca unui H?: Munca unui helper este aceea de a raspunde la Toate PM-urile primite de catre helperi si de a ajuta cat de multi posibil, aceasta fiind menirea gradului. Acesta trebuie sa fie o persoana respectuoasa si sa fie perceptiv, sa cunoasca serverul , sa fie in general o persoana calma la care se poate apela la nevoie si sa raspunda playerilor intr-un mod frumos, in asa fel incat acel player sa dea pm de drag a doua oara / sa nu isi faca o parere gresita despre acel H.
      • Care crezi tu ca sunt caracteristicile unui bun Helper?: Sociabilitatea, cunostinta de cauza (asta fiind datele despre server, intrebarile cele mai frecvente, samd) si o fire calma, deoarece sunt constient de faptul ca o sa am nenumarate PM-uri la care va trebui sa raspund.
      • De ce vrei sa fii H?: Deoarece, cum am mai spus, imi place foarte mult sa fiu de folos si sa pot ajuta pe alti jucatori, sunt o fire sociabila si consider ca o sa pot ajuta comunitatea Rise pe cat posibil.
      • Discord: kzh#0569
      • Pentru ce grad doresti sa aplici (Helper/Designer) sau ambele : Helper
      • PS: doresc bafta tuturor, si iti multumesc ca te-ai uitat peste cererea mea. Decizia iti apartine :D <3

Viața este ca mersul pe bicicletă. Pentru a-ți menține echilibrul trebuie să continui să mergi inainte. – Albert Einstein