Helper

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nickname:asq
      • Nivel):80
      • Minute jucate (screenshot) imgur.com/KEjFkLU
      • Cateva detalii personale : Am 18 ani , imi place sa dorm , sa ma joc pe pc , apoi sa ies afara cu tovarasii , cam asta e programul zilnic :)) .
      • De ce te-am alege pe tine? Habar nu am , m-as descurca ca si helper , am invatat destul de repede aproape toate despre acest metin , nu cred ca ar fii foarte greu sa ii ajut ca si helper .
      • Ce te motiveaza de fapt sa aplici si de ce vrei sa faci parte din echipa noastra?:Pe langa faptul care ma motiveaza cel mai mult , sa ajung cu cele mai bune iteme , ar fii un lucru minunat sa am o responsabilitate si aceea sa fie sa intru pe metin pentru cei incepatori , pentru a le oferii ajutorul si informatiile necesare pentru inceput .
      • Care crezi ca este munca unui H?: sa intri pe server , sa raspunzi intrebarilor , ceea ce eu apreciez la helperi este un limbaj calm , si sa mi raspunda repede la mesaj , nu sa stau 8 ore . Care crezi tu ca sunt caracteristicile unui bun Helper?:sa stie serverul si sa aiba rabdare !!
      • De ce vrei sa fii H?:am explicat mai sus , as vrea sa am aceasta responsabilitate , eu cand eram la inceput , cu greu am aflat ce si cum , as vrea sa pot sa ii ajut pe urmatorii sa nu treaca prin asta , sa aiba raspunsul la toate intrebarile .
      • Discord:nu am dar fac nu se pune problema !
      • Pentru ce grad doresti sa aplici (Helper/Designer) sau ambele : Helper