Cerere [Helper PabLo]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Cerere [Helper PabLo]

• Nickname: PabLo
      • Nivel): 75
      • Minute jucate (screenshot): imgur.com/a/NpwyYKm
      • Cateva detalii personale : Am 21 ani , Imi plac masinile in special BMW 8) , Sunt calm si incerc mereu sa aplanez problemele :thumbsup: , Fac stream in fiecare seara pe twich :evil: <3
      • De ce te-am alege pe tine?: Experienta , varsta , comportamentul , limbajul
      • Ce te motiveaza de fapt sa aplici si de ce vrei sa faci parte din echipa noastra?: Vreau sa nu fie ca pe alte servere , helperi sa fie nepasatori sau sa nu aiva habar , sa fie helper doar pentru ca a donat 20 euro .
      • Care crezi ca este munca unui H?: Rezolva problemele playerilor din joc , raspunde la intrebari , este mereu langa player cand are nevoie
      • Care crezi tu ca sunt caracteristicile unui bun Helper?: Devotamentul , experienta , limbajul si calmul
      • De ce vrei sa fii H?: Pentru a ajuta serverul , sa ajut playeri cu orce intrebare . :love:
      • Discord: PabLo STREAM#4620
      • Pentru ce grad doresti sa aplici (Helper/Designer) sau ambele : Helper 8o