RuthLess

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nickname:RuthLess

• Nivel):

• Minute jucate (screenshot):

• Cateva detalii personale:Mă numesc Gabriel , am 16 ani , sunt din Spania , şi imi place mult Gaming-ul . Sunt o fire sociabilă , cu viaţă socială dar mă enervez repede pe oamenii care , vorbesc să se afle in treaba , si care îşi baga nasul in lucrurile in care nu-s implicaţi ei. Am experienţă in metin , joc de 6 ani metin2.

• De ce te-am alege pe tine?:Aş vrea foarte foarte mult să devin helper , pentru a ajuta playerii , să ii indrum pentru a fi mai buni. Invăţ foarte foarte repede. Şi am mai fost HELPER pe alte srv şi ştiu ce trebuie si ce nu trebuie făcut.

• Ce te motiveaza de fapt sa aplici si de ce vrei sa faci parte din echipa noastra?:Deoarece as vrea sa invat noi lucruri si as vrea sa invat cat mai multe lucruri despre sever si pentru ca este un server muncit si vreau ca sa ajut toti palyeri cu informatiile necesare pentra a avea un joc palcut. :thumbup:

• Care crezi ca este munca unui H?:Un helper se ocupă cu ajutarea playerilor , raportarea bugurilor , liniştea pe server , dacă este cazul să dea sfaturi staff-ului si facând reclama la server. :P

• Care crezi tu ca sunt caracteristicile unui bun Helper?:Timp online,vointa,rabdarea,amabilitatea,seriozitatea si simtul umorului cand este cazul ca doar suntem oameni. :rolleyes:

• De ce vrei sa fii H?:Imi place sa ajut foarte mult playerii cei noi si cei vechi. <3

• Discord:RuthLess#9911

• Pentru ce grad doresti sa aplici (Helper/Designer) sau ambele :Helper :thumbsup: