Cautam Helperi + Designer

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Cautam Helperi + Designer

• Nickname: Patrick
      • Nivel):-
      • Minute jucate (screenshot):-
      • Cateva detalii personale : Salut eu sunt patrick, am 20 de ani si imi plac jocurile pe calculator, de la vasta de 8 ani am inceput sa joc metin acolo mi-am gasit jocu sa zic preferat
      • De ce te-am alege pe tine? Eu zic ca mati alege pe mine pentru ca stiu ce inseamna helper si cu ce se ocupa
      • Ce te motiveaza de fapt sa aplici si de ce vrei sa faci parte din echipa noastra?: imi place sa ajut playeri si mai ales comunitatea.
      • Care crezi ca este munca unui H?: Helperu ajuta playeri, are grija de chat si tot ce inseamna helper
      • Care crezi tu ca sunt caracteristicile unui bun Helper?: caracteristicile unui helper sunt ajutoru si sprijinu fata de jucatori
      • De ce vrei sa fii H?: Sa ajut playeri si comunitatea !
      • Discord: Patrick Lordu#7405
      • Pentru ce grad doresti sa aplici (Helper/Designer) sau ambele : helper.
      • Nickname:Akirun
      • Nivel):101
      • Minute jucate (screenshot):1100
      • Cateva detalii personale :Am 16 ani,sunt din Cluj si sunt elev la liceu.
      • De ce te-am alege pe tine?Sunt sociabil si ma descurc cu oamenii.
      • Ce te motiveaza de fapt sa aplici si de ce vrei sa faci parte din echipa noastra?:Sa ajut playerii .
      • Care crezi ca este munca unui H?:Sa ajute playerii.
      • Care crezi tu ca sunt caracteristicile unui bun Helper?:Comunicarea,sinceritatea si calmul.
      • De ce vrei sa fii H?:Sa ajut playerii.
      • Discord:Akirun#9432
      • Pentru ce grad doresti sa aplici (Helper/Designer) sau ambele :Helper