Search Results

Search results 1-7 of 7.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sugestie

PabLo91 - - Sugestii

Nu am spus ca nu as reusi , dar multi se lasa din cauza asta , e un sfat ... , 4 persoane de la mine din breasla s-au lasat azi din cauza asta.

• Sugestie

PabLo91 - - Sugestii

Schimba bonus sa pice cate 25 pe metin sau 50 , si up-urile sa pice mai multe sau sa se adauge cele vechi la fierar cu pretul de 5kk , se fac foarte greu itm eu de 2 zile sunt cu o sabie leu +3

• Bug DT

PabLo91 - - Raportări buguri

[RO] Numele tău în joc: PabLo Data și ora întâmplării: 17>43 07.08.2019 Imagini/Video: imgur.com/a/7egScvH Detalii: Bug la numele la yang in DT

• Bug DT

[RO] Numele tău în joc: PabLo Data și ora întâmplării: 17>43 07.08.2019 Imagini/Video: imgur.com/a/7egScvH Detalii: Bug la numele la yang in DT

• Bug la conectare

[RO] Numele tău în joc: PabLo Data și ora întâmplării:17:05 Imagini/Video: imgur.com/a/JW8LIqN Detalii: Am dat de mai multe ori sa intru pe cont si lafel imi spune , Am inchis pach si l-am redeschis tot lafel... Si parola e c-am greu de ghicit ca cineva sa imi fi spart contul..

• - Nickname: PabLo - Nivel): 75 - Minute jucate (screenshot): imgur.com/a/NpwyYKm - Cateva detalii personale : Am 21 ani , Sunt din bucuresti Berceni evil.png , Imi plac masinile in special BMW cool.png , Sunt calm si incerc mereu sa aplanez problemele thumbsup.png , Fac stream in fiecare seara pe twich evil.png heart.png - De ce te-am alege pe tine?: Experienta , varsta , comportamentul , limbajul - Ce te motiveaza de fapt sa aplici si de ce vrei sa faci parte din echipa noastra?: Vreau sa nu fi…

• - Nickname: PabLo - Nivel): 75 - Minute jucate (screenshot): imgur.com/a/NpwyYKm - Cateva detalii personale : Am 21 ani , Imi plac masinile in special BMW , Sunt calm si incerc mereu sa aplanez problemele , Fac stream in fiecare seara pe twich - De ce te-am alege pe tine?: Experienta , varsta , comportamentul , limbajul - Ce te motiveaza de fapt sa aplici si de ce vrei sa faci parte din echipa noastra?: Vreau sa nu fie ca pe alte servere , helperi sa fie nepasatori sau sa nu aiva habar , sa fie …